Rezervovat

Pracujte u nás

Vyberte si práci, která Vás baví, a nebudete muset pracovat jediný den v životě. Confucius

Jsme tým profesionálů, který se nevzdává a vždy jde dopředu. Aria Hotel Prague je místo, kde si Vás budeme vážit a kde budete chtít být stále lepší a lepší. Momentálně do našeho týmu hledáme vhodné kandidáty na pozici:

Recepční - plný úvazek

Náplň práce :

- Check in / check out hostů
- Denní směny
- Vyřizování online rezervací, starost o hosty hotelu
- Hmotná odpovědnost
- Další povinnosti spojené s chodem recepce 5* hotelu

Požadujeme :

- Pokročilá znalost AJ, další jazyk výhodou
- Reprezentativní vzhled
- Požadujeme min SŠ vzdělání
- Znalost programu Fidelio výhodou

nabízíme :
- Příjemné pracovní podmínky v mladém týmu
- Práce v exluzivním prostředí jednoho z TOP hotelů v ČR i Evropě
- Dobré platové podmínky
- Zaškolení při nástupu
- Možnost pracovního postupu
- Firemní stravování
- Po zkušební době bonusy

Své CV posílejte prosím na emailovou adresu: pavel.vorlicek@aria.cz

Do našeho týmu restaurace CODA hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici " Demi Chef de Partie / Studená-cukrárna "

Nabízíme:

odpovídající platové ohodnocení
zaměstnanecké benefity (strava, vouchery, fin. bonusy, oděv, ...)
práci v prostředí luxusního hotelu a restaurace
práci v prosperující a úspěšné firmě
práci v mladém kolektivu

Požadujeme:

zájem "o řemeslo"
flexibilitu a loajálnost
ochotu učit se nové věci
kreativitu, odhodlání a chuť k práci

Pro více informací a v případě zájmu zašlete své CV a průvodní dopis na email
david.sasek@aria.cz
Nástup možný ihned.

Příjezd
Odjezd

Nejlepší cena garantována

Skupinové rezervacestay@aria.cz Změnit rezervaci

Rezervujte přímo a obdržíte přivítací přípitek a drobné občerstvení