Jobs in Hospitality, Prague - Aria Hotel Prague - Hotel Careers Prague

Kariéra

Omlouváme se, momentálně nejsou v hotelu Aria a Golden Well žádné volné pracovní příležitosti.

Cukrář/Cukrářka

Cukrář/ka - Restaurace Terasa U Zlaté Studně

Možný nástup: ihned

Požadujeme:
Vyučení a praxe v oboru - zahraniční praxe výhodou
Vysoké pracovní nasazení a schopnost pracovat pod stresem
Samostatnost, flexibilita, iniciativa, dynamická osobnost
Vysoká míra zákaznické orientace
Znalost moderní kuchyně
Zájem o vzdělávání se a kariéru v hotelové kuchyni
Profesionální vystupování a jednání

Nabízíme:
Možnost učit se od šéfkuchaře jedné z nejlepších restaurací u nás Pavla Sapíka
Příjemné pracovní prostředí v centru Prahy
Práci v mladém a dynamickém týmu
Zajímavou a rozmanitou náplň práce
Možnost profesního i osobního rozvoje

Strukturované CV zasílejte na pavel.sapik@goldenwell.cz
tel. 257 533 322

Tržiště, a. s.
Tržiště 9
118 00 Praha, Česká republika
Tel:  420 257 533 322
Fax:  420 227 535 044

E-mail: pavel.sapik@goldenwell.cz
URL: http://www.aria.cz, http://www.goldenwell.cz

Kontaktní osoba: Pavel Sapík

zjistit obsazenost

ROOM

available from €199

Přednosti hotelu

Nepřehlédněte

Připojte se k odběru novinek

Praha --:--:--

(+420) 225 334 111