Coda Restaurant & Terrace U Zlaté Studně – Fine Dining in Prague

Restaurace

Menus

Coda Restaurace

CODA označuje v hudbě zvláštní samostatnou část skladby, která se hraje jen jednou v úplném závěru. V našem pojetí CODA znamená mimořádný kulinářský zážitek v prostorách jedinečného interiéru hotelu ARIA pod taktovkou šéfkuchaře Davida Šaška.

Davidova mezinárodní kuchyně se vyznačuje používáním čerstvých sezónních surovin od místních pěstitelů a metodou vaření Sou Vide, jejímž výsledkem je stále růžové, naprosto křehké a šťavnaté maso s vynikající chutí. V letních měsících láká k posezení také střešní terasa s nezapomenutelným výhledem na Prahu.

Nechť je tedy CODA Vaší závěrečnou skladbou za věčným hledáním dokonalého gastronomického zážitku.

www.codarestaurant.cz

Terasa U Zlaté Studně

Restaurace s překrásným výhledem na Prahu se vyznačuje nejen delikátní kuchyní a mistrovskými díly šéfkuchaře Pavla Sapíka, ale také překrásnou střešní terasou, která láká k obědům, večeřím či posezením u sklenky vína. 

Šéfkuchař Pavel Sapík kombinuje novinky světové kuchyně a přitom udržuje ty nejvyšší standardy kvality a servisu. Nejen proto se restaurace TERASA jednoznačně řadí mezi špičky pražských restaurací. Hosté si zde mohou vychutnat nejen místní speciality, ale zároveň i fantastický výhled na Prahu.

Terasa U Zlaté Studně byla zvolena nejlepší restaurací v České republice v průvodci Grand Restaurant 2012.

www.terasauzlatestudne.cz

Night Views Prague Restaurant Terasa U Zlate Studne

zjistit obsazenost

ROOM

available from €225

Přednosti hotelu

Nepřehlédněte

Připojte se k odběru novinek

Praha --:--:--

(+420) 225 334 111