Luxusní Hotely V Praze - Aria Hotel Praha - 5 Hvězdičkový Hotel Praha

Vítejte v nejlepším hotelu v České republice podle Tripadvisor Traveller´s Choice 2015 ! Aria Hotel Praha

Virtuózní hotel inspirovaný hudbou

PRAHA - jedna ze světových hudebních destinací, s bohatým kulturním dědictvím, sloužila jako inspirace architektonické firmě SPATIUM, která se nejvíce proslavila spoluprací s legendou světové módy Giannim Versacem.

Architekt Rocco Magnoli, společně s Lorenzem Carmellinim, byl pověřen vytvořit krásný a architektonicky nejzajímavější hotel v Praze. Magnoli propojil noty minulosti a současnosti, aby tak dotvořil tento unikátní, pětihvězdičkový hotel. Proměnili tak nenápadný komplex budov ze šedého kamene v luxusní hudební nebe.

Jedním z nejzajímavějších prvků je velkolepá italská mozaiková dlažba, připomínající starobylou hudební partituru. Mozaikové noty provázejí hosty od vchodu, přes lobby s prosklenou střechou až do zimní zahrady, kde vrcholí ve vizuální crescendo. Útulné a prostorné pokoje jsou vybaveny originálním nábytkem a dekoracemi.

Hotel ARIA vzdává hold velikánům hudebního světa od Dvořáka, Elvise či Mozarta až po Billie Holiday. Každý pokoj je vybaven originálními kresbami a výběrem knih. Pokoje jsou rovněž vybaveny počítačem s plochou obrazovkou a iPodem s hudebním výběrem. Od hudební knihovny až po Screening room - mohou hosté objevovat a užívat si hudby. Paní Dr. Ivana Stehlíková je hudební ředitelkou v hotelu ARIA a poskytuje hostům informace ohledně kulturního a hudebního programu v Praze.

čtěte více zavřít

zjistit obsazenost

ROOM

available from €225

Přednosti hotelu

Nepřehlédněte

Připojte se k odběru novinek

Praha --:--:--

(+420) 225 334 111