Hotel Aria Praha, hudební hotel

Vybavení hotelu

Široký výběr CD, hudebních DVD a hudební literatury zahrnuje všechny hudební žánry a uspokojí každého milovníka hudby. Hosté si mohou vybírat v knihovně s pohodlnými koženými sedadly a high-definition plazmovou obrazovkou, nebo v soukromí a pohodlí svého pokoje či apartmá.

Naše hlavní Concierge a hudební ředitelka hotelu Dr. Ivana Stehlíková a její tým se zaměřuje výhradně na splnění každého Vašeho přání a věnuje veškeré úsilí tomu, aby byl Váš pobyt v hotelu Aria nezapomenutelný…

Máte-li jakékoliv další dotazy, prosím, pište na concierge@aria.cz

Vybavení hotelu

Screening Room

Screening Room Aria Hotel Prague

Screening room je určen především k projekci hudebních DVD z rozsáhlé hudební knihovny, avšak slouží i jako konferenční místnost hotelu. Screening room pojme až 50 osob v divadelním uspořádání, nebo 26 osob v U-shape.

Rovněž i tato místnost je vybavena nejmodernější technikou - skvělý obraz zajistí full-HD LCD obrazovka s úhlopříčkou 203 centimetrů a dokonalý zvuk si vychutnáte z reproduktorů značky Wilson.

Vybavení hotelu

Boardroom

Board Room Aria Hotel Prague

Hotel ARIA je ideálním místem pro obchodní jednání a konference. Zasedací místnost "Boardroom" je určena pro 10 osob a je vybavena kvalitní konferenční technikou:

  • 42" (106cm) plasmová obrazovka Hitachi s rozlišením 1024x1024 a kontrastem 1000:1
  • zesilovač Harman Kardon HK 670 - oceněný Eisa
  • reproduktory Shan, speciálně navrženy pro hotel ARIA
  • Harman Kardon DVD 21 DVD přehrávač * JVC S-VHS video rekordér
  • zabudovaná bílá magnetická tabule * telefon pro konferenční hovory

Vybavení hotelu

Music box

Musicbox at Aria Hotel in Prague

Hosté hotelu ARIA si mohou uspořádat večer filmů a hudby v útulné místnosti plné zábavy – tzv. Music Boxu, ten pojme až šest lidí. Intimní salónek je vybaven pohodlnou pohovkou, plazmovou obrazovkou, prostorovým ozvučením a možností DVD a video projekce. Hosté si mohou vybrat to nejoblíbenější z rozsáhlé sbírky DVD a videa v hudební knihovně a sledovat jej nerušeně v pohodlí, jež Music Box nabízí.

K vybavení patří:

  • 42“ (106cm) Samsung LED LCD 3D obrazovka
  • Akustický systém reproduktorů 5.1
  • Sherwood DVD přehrávač a zesilovač

Vybavení hotelu

Knihovna u krbu

Music Salon Aria Hotel Prague

Příjemný salónek je vyzdoben v opulentních odstínech červené a zlaté. Tato intimní místnost se vyznačuje pohodlnými koženými křesly a útulným krbem. Police hudebního salonku lemují stovky knih o hudbě. Toto klidné místo je ideální pro hosty, kteří mají chuť jen tak posedět a relaxovat se sklenkou lahodného drinku.

Vybavení hotelu

Fitness

Aria Hotel Prague Fitness Facilities

Fitness centrum je vybaveno moderními kardio přístroji, různými druhy činek a posilovacími stroji značky Life Fitness. Služby zahrnují parní lázeň, saunu, masáže a tělocvičnu . Fitness centrum nabízí jedinečnou řadu zdravotních a fitness služeb, včetně tréninkových programů, cvičebních lekcí, soukromých školení a výživového poradenství.

Fitness centrum hotelu Aria je ideálním místem pro zdokonalení Vaší fyzické kondice které Vám zpříjemní výhled do Vrtbovské zahrady.

Vybavení:

- plně vybavená tělocvična stroji značky Life Fitness
- sauna
- parní lázeň
- šatny a sprchy (oddělené dámské a pánské)

Otevírací doba :

Pondělí - Pátek
7:00 - 21:00

Sobota - Neděle
8:00 - 20:00

 

 

Vybavení hotelu

Vrtbovská zahrada

Vrtbovska Garden at Prague Hotel Aria

Vrtbovská zahrada je nejstarší pražskou barokní zahradou uvedenou také na seznamu světového dědictví UNESCO. Vrtbovská zahrada je jednou z nejkrásnějších a nejlépe zachovalých palácových zahrad v Praze s kaskádovitou strukturou, jež ze svého  nejvyššího bodu nabízí výjimečný pohled na město.

Zahrada se rozprostírá přímo za hotelem Aria a našim hostům umožnuje privátní vstup i mimo návštěvní hodiny použitím svého hotelového klíče. Zahrada je otevřena sezónně od května do října.

Pro více informací klikněte, prosím, zde.

 

Vybavení hotelu

Junior Suite Double Beds

zjistit obsazenost

ROOM

available from €225

Přednosti hotelu

Nepřehlédněte

Připojte se k odběru novinek

Praha --:--:--

(+420) 225 334 111