Hotel Aria Praha, hudební hotel

Vybavení hotelu

Široký výběr CD, hudebních DVD a hudební literatury zahrnuje všechny hudební žánry a uspokojí každého milovníka hudby. Hosté si mohou vybírat v knihovně s pohodlnými koženými sedadly a high-definition plazmovou obrazovkou, nebo v soukromí a pohodlí svého pokoje či apartmá.

Naše hlavní Concierge a hudební ředitelka hotelu Dr. Ivana Stehlíková a její tým se zaměřuje výhradně na splnění každého Vašeho přání a věnuje veškeré úsilí tomu, aby byl Váš pobyt v hotelu Aria nezapomenutelný…

Máte-li jakékoliv další dotazy, prosím, pište na concierge@aria.cz

Vybavení hotelu

Screening Room

Screening Room Aria Hotel Prague

Screening room je určen především k projekci hudebních DVD z rozsáhlé hudební knihovny, avšak slouží i jako konferenční místnost hotelu. Screening room pojme až 30 osob v divadelním uspořádání, nebo 24 osob v U-shape.

Rovněž i tato místnost je vybavena nejmodernější technikou - skvělý obraz zajistí full-HD LCD obrazovka s úhlopříčkou 203 centimetrů a dokonalý zvuk si vychutnáte z reproduktorů značky Wilson.

Vybavení hotelu

Boardroom

Board Room Aria Hotel Prague

Hotel ARIA je ideálním místem pro obchodní jednání a konference. Zasedací místnost "Boardroom" je určena pro 10 osob a je vybavena kvalitní konferenční technikou:

  • 42" (106cm) plasmová obrazovka Hitachi s rozlišením 1024x1024 a kontrastem 1000:1
  • zesilovač Harman Kardon HK 670 - oceněný Eisa
  • reproduktory Shan, speciálně navrženy pro hotel ARIA
  • Harman Kardon DVD 21 DVD přehrávač * JVC S-VHS video rekordér
  • zabudovaná bílá magnetická tabule * telefon pro konferenční hovory

Vybavení hotelu

Music box

Musicbox at Aria Hotel in Prague

Hosté hotelu ARIA si mohou uspořádat večer filmů a hudby v útulné místnosti plné zábavy – tzv. Music Boxu, ten pojme až šest lidí. Intimní salónek je vybaven pohodlnou pohovkou, plazmovou obrazovkou, prostorovým ozvučením a možností DVD a video projekce. Hosté si mohou vybrat to nejoblíbenější z rozsáhlé sbírky DVD a videa v hudební knihovně a sledovat jej nerušeně v pohodlí, jež Music Box nabízí.

K vybavení patří:

  • 42“ (106cm) Samsung LED LCD 3D obrazovka
  • Akustický systém reproduktorů 5.1
  • Sherwood DVD přehrávač a zesilovač

Vybavení hotelu

Knihovna u krbu

Music Salon Aria Hotel Prague

Příjemný salónek je vyzdoben v opulentních odstínech červené a zlaté. Tato intimní místnost se vyznačuje pohodlnými koženými křesly a útulným krbem. Police hudebního salonku lemují stovky knih o hudbě. Toto klidné místo je ideální pro hosty, kteří mají chuť jen tak posedět a relaxovat se sklenkou lahodného drinku.

Vybavení hotelu

Fitness

Aria Hotel Prague Fitness Facilities

Fitness centrum je vybaveno moderními kardio přístroji, různými druhy činek a posilovacími stroji značky Life Fitness. Služby zahrnují parní lázeň, saunu, masáže a tělocvičnu . Fitness centrum nabízí jedinečnou řadu zdravotních a fitness služeb, včetně tréninkových programů, cvičebních lekcí, soukromých školení a výživového poradenství.

Fitness centrum hotelu Aria je ideálním místem pro zdokonalení Vaší fyzické kondice které Vám zpříjemní výhled do Vrtbovské zahrady.

Vybavení:

- plně vybavená tělocvična stroji značky Life Fitness
- sauna
- parní lázeň
- šatny a sprchy (oddělené dámské a pánské)

 

 

Vybavení hotelu

Vrtbovská zahrada

Vrtbovska Garden at Prague Hotel Aria

Vrtbovská zahrada je nejstarší pražskou barokní zahradou uvedenou také na seznamu světového dědictví UNESCO. Vrtbovská zahrada je jednou z nejkrásnějších a nejlépe zachovalých palácových zahrad v Praze s kaskádovitou strukturou, jež ze svého  nejvyššího bodu nabízí výjimečný pohled na město.

Zahrada se rozprostírá přímo za hotelem Aria a našim hostům umožnuje privátní vstup i mimo návštěvní hodiny použitím svého hotelového klíče. Zahrada je otevřena sezónně od května do října.

Pro více informací klikněte, prosím, zde.

 

Vybavení hotelu

zjistit obsazenost

ROOM

available from €225

Přednosti hotelu

Nepřehlédněte

Připojte se k odběru novinek

Praha --:--:--

(+420) 225 334 111