Hotel Aria Praha, hudební hotel

Vybavení hotelu

Hudební knihovna a concierge

Music Library & Concierge Aria Hotel in Prague

Hudební knihovna

V hotelové hudební knihovně najdete široký výběr CD, hudebních a filmových DVD i hudební literatury. Vybírat můžete z více než 5000 titulů rozličných žánrů, které jiště uspokojí každého milovníka hudby. Zaposlouchejte se do své oblíbené melodie v knihovně s pohodlnými koženými sedadly a high-definition plazmovou obrazovkou, nebo v soukromí a pohodlí svého pokoje či apartmá.

Concierge

Neváhejte se se svým přáním obrátit na naše concierge, rádi Vám pomohou doporučit a zajistit vstupenky na divadelní představení, koncerty vážné i moderní hudby, na výstavy a další kulturní a společenské akce. Samozřejmostí je také zajištění prohlídek Prahy v několika jazycích i výletů mimo Prahu a poskytnutí turistických materiálů, plánků a průvodců.

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte naše concierge na emailové adrese: concierge@aria.cz

Vybavení hotelu

Screening Room

Screening Room Aria Hotel Prague

Screening room je určen především k projekci hudebních DVD z rozsáhlé hudební knihovny, avšak slouží i jako konferenční místnost hotelu. Screening room pojme až 30 osob v divadelním uspořádání, nebo 24 osob v U-shape.

Rovněž i tato místnost je vybavena nejmodernější technikou - skvělý obraz zajistí full-HD LCD obrazovka s úhlopříčkou 203 centimetrů a dokonalý zvuk si vychutnáte z reproduktorů značky Wilson.

Vybavení hotelu

Boardroom

Board Room Aria Hotel Prague

Hotel ARIA je ideálním místem pro obchodní jednání a konference. Zasedací místnost "Boardroom" je určena pro 10 osob a je vybavena kvalitní konferenční technikou:

 • 42" (106cm) plasmová obrazovka Hitachi s rozlišením 1024x1024 a kontrastem 1000:1
 • zesilovač Harman Kardon HK 670 - oceněný Eisa
 • reproduktory Shan, speciálně navrženy pro hotel ARIA
 • Harman Kardon DVD 21 DVD přehrávač * JVC S-VHS video rekordér
 • zabudovaná bílá magnetická tabule * telefon pro konferenční hovory

Vybavení hotelu

Music box

Musicbox at Aria Hotel in Prague

Hosté hotelu ARIA si mohou uspořádat večer filmů a hudby v útulné místnosti plné zábavy – tzv. Music Boxu, ten pojme až šest lidí. Intimní salónek je vybaven pohodlnou pohovkou, plazmovou obrazovkou, prostorovým ozvučením a možností DVD a video projekce. Hosté si mohou vybrat to nejoblíbenější z rozsáhlé sbírky DVD a videa v hudební knihovně a sledovat jej nerušeně v pohodlí, jež Music Box nabízí.

K vybavení patří:

 • 42“ (106cm) Samsung LED LCD 3D obrazovka
 • Akustický systém reproduktorů 5.1
 • Sherwood DVD přehrávač a zesilovač

Vybavení hotelu

Knihovna u krbu

Music Salon Aria Hotel Prague

Příjemný salónek je vyzdoben v opulentních odstínech červené a zlaté. Tato intimní místnost se vyznačuje pohodlnými koženými křesly a útulným krbem. Police hudebního salonku lemují stovky knih o hudbě. Toto klidné místo je ideální pro hosty, kteří mají chuť jen tak posedět a relaxovat se sklenkou lahodného drinku.

Vybavení hotelu

Fitness

Aria Hotel Prague Fitness Facilities

Fitness centrum je vybaveno moderními kardio přístroji, různými druhy činek a posilovacími stroji značky Life Fitness. Služby zahrnují parní lázeň, saunu, masáže a tělocvičnu . Fitness centrum nabízí jedinečnou řadu zdravotních a fitness služeb, včetně tréninkových programů, cvičebních lekcí, soukromých školení a výživového poradenství.

Fitness centrum hotelu Aria je ideálním místem pro zdokonalení Vaší fyzické kondice které Vám zpříjemní výhled do Vrtbovské zahrady.

Vybavení:

- plně vybavená tělocvična stroji značky Life Fitness
- sauna
- parní lázeň
- šatny a sprchy (oddělené dámské a pánské)

 

 

Vybavení hotelu

Vrtbovská zahrada

Vrtbovska Garden at Prague Hotel Aria

Vrtbovská zahrada je nejstarší pražskou barokní zahradou uvedenou také na seznamu světového dědictví UNESCO. Vrtbovská zahrada je jednou z nejkrásnějších a nejlépe zachovalých palácových zahrad v Praze s kaskádovitou strukturou, jež ze svého  nejvyššího bodu nabízí výjimečný pohled na město.

Zahrada se rozprostírá přímo za hotelem Aria a našim hostům umožnuje privátní vstup i mimo návštěvní hodiny použitím svého hotelového klíče. Zahrada je otevřena sezónně od května do října.

Pro více informací klikněte, prosím, zde.

 

Vybavení hotelu

Salon La Prairie

La Prairie Salon at Prague Hotel Aria

Útulné a klidné prostředí salónu La Prairie nabízí hotelovým hostům i veřejnosti širokou škálu ošetření obličeje a celého těla. Zapomeňte na chvíli na všechny starosti a dopřejte si luxusní péči, kterou si zasloužíte.

La Prairie Salon nabízí velký výběr obličejové péče jak pro ženy, tak pro muže.

Studio nabízí tyto služby

 • Kosmetická pleťová i tělová ošetření značkou La Prairie
 • Kosmetické poradenství a typologie
 • Depilaci teplým voskem
 • Úpravu a barvení obočí a řas
 • Denní i společenské líčení

www.bomton.cz

zjistit obsazenost

ROOM

available from €225

Přednosti hotelu

Nepřehlédněte

Připojte se k odběru novinek

Praha --:--:--

(+420) 225 334 111