Famous Guests at Luxury Aria Hotel in Prague

Slavné osobnosti

Návštěvní kniha hotelu Aria čítá desítky známých jmen, jako Harvey Keitel, Andy Garcia, Morgan Freeman, štáb filmu James Bond (filmový režisér Martin Campbell se svým týmem), přes zpěváky Seala, Duran Duran či manažera Eminema, až po hvězdy sportovního světa jako je Ája Vrzáňová či Rubens Barichello.

Dle ohlasů, které dostáváme, se známé osobnosti ubytovávají v hotelu Aria především pro jeho intimní atmosféru, zajištění naprostého soukromí a špičkový servis, který jim umožňuje věnovat se bezstarostně své práci či relaxaci.

 

 

Bill Clinton

Bývalý americký prezident je v Česku poměrně častým hostem. V hotelu Aria pobyl v květnu roku 2012, kdy se zúčastnil summitu věnovaném problematice plynárenství a energetické bezpečnosti.

Madeleine Albright

Pobývala v hotelu Aria v roce 2009 při příležitosti účasti na oslavách 10. výročí vstupu České republiky do NATO, které se konaly 12. - 13. března 2009 v Senátu Parlamentu České republiky.

Gérard Depardieu

Pobýval v hotelu v roce 2006, 2007, 2012 - kromě jiného, Gérard zbožňoval vaření v kuchyni hotelové restaurace Coda za asistence kuchařů. Jeho největší hřích - domácí meruňkový koláč s drobenkou podle receptu babičky šéfkuchaře Davida Šaška.

Seal & Heidi Klum

Německá modelka Heidi Klum se se svým manželem, zpěvákem Sealem, a dětmi ubytovala v roce 2006 v Mozartově apartmá s krásným výhledem do zahrady.

 

Dee Dee Bridgewater

2011 - po obdržení v pořadí již třetí ceny Grammy za album Eleanora Fagan, jež bylo nahráno k poctě Billie Holiday, Dee Dee si pro svůj pobyt v hotelu Aria vybrala, jak jinak, apartmá věnované Billie Holiday. Bylo nám potěšením hostit tuto skvělou americkou jazzovou zpěvačku, trojnásobnou držitelku Grammy a ceny Tony za nejlepší ženský muzikálový herecký výkon ve vedlejší roli.

Seznam slavných osobností, které bydlely v hotelu Aria od jeho otevření v roce 2003:

Osobnosti filmového průmyslu: Harvey Keitel, Michael York, Michael Madsen, McCallum Patricia, Gerard Depardieu, Andy Garcia, Palmer Stephanie, Perelman Vadim, Cassel, Gazzara, Cleese John, Chigi Anna, Bulcao Florinda, Dean Freeman, Michael Pitt, Garabedian Bobby (herec, producent, filmový režisér), Atom Egoyan (kanadský filmový režisér), štáb filmu James Bond (filmový režisér Campbell s doprovodem), členové poroty Mezinárodního filmového festivlau v Karlových Varech v roce 2006

Osobnosti hudebního světa: Peter Gabriel, manažer zpěváka Eminema, Seal, Placebo, Duran Duran, Barbara Hendrix, Rick Ocsasek (kapela Bon Jovi), Richard Rentsch (skladatel, pianista), Joan Baez

Sport: Ája Vrzáňpvá - krasobruslařka, Rubens Barichello – Formule 1, Koiji Murofushi (golf), Eusebio (Eusebio Ferreira Da Silva, fotbalista), James Parker

Top Modelky: Heidy Klum, Pavlína Pořízková, Helena Houdová,

Osobnosti ze světa politiky: Bill Clinton, Mr. Pataki - New Yorský guvernér

Hosté restaurace Coda: Ivana Trump, Matt Damon, Daniel Craig, Václav Klaus, Václav a Dagmar Havlovi s herečkou Miou Farrow, Karel Gott

zjistit obsazenost

ROOM

available from €225

Přednosti hotelu

Nepřehlédněte

Připojte se k odběru novinek

Praha --:--:--

(+420) 225 334 111