Aria Hotel Music Concept

Hudební koncept

Hotel má čtyři patra a každé z nich je zasvěceno jinému hudebnímu stylu. Zastoupeny jsou zde nevýraznější hudební žánry všech dob spolu s jejich nejslavnějšími představiteli. V hotelu tak naleznete patro hudby současné, klasické, operní a jazzové, přičemž samotné jednotlivé pokoje jsou vybaveny tematickými CD, knihami a uměleckými artefakty. Na patře klasické hudby se setkáváme například se jmény Brahms nebo Bernstein, Elvise nebo Sinatru potkáme na patře současné hudby, Marii Callas nebo Mozarta můžeme navštívit na patře operním a Ellu Fitzgerald nebo Louise Amrstronga na jazzovém patře. Všechny pokoje a apartmá jsou vybaveny vysokorychlostním připojením na internet, přehrávači DVD a CD, a iPody s množstvím hudebních skladeb.

Hudba je oslavována v každém zákoutí hotelu Aria. Hosté si mohou vybrat v hudební mediatéce, listovat v knihách o hudbě a vybírat si skladby k poslechu. Nabídka je opravdu široká. K dispozici je přes tisíc knih a téměř 5000 CD a DVD. Intimním místem určeným k poslechu hudby je Music Box pro šest osob, vybavený plazmovou obrazovkou s vysokým rozlišením. Po večeři si mohou hosté vychutnat své oblíbené nápoje v pohodlných kožených křeslech v útulném hudebním salonu s krbem. V hotelu je navíc k dispozici soukromá promítací místnost pro 30 osob s nejmodernější technologií, mimo jiné reproduktory značky Wilson, kde je možno v přímém přenosu sledovat hudební vystoupení z celého světa.

Promítací místnost a Music Box jsou díky svému technickému vybavení ideálním místem pro pořádání videokonferencí, tiskových konferencí, obchodních jednání, prezentací a jiných soukromých akcí. S výběrem hudby hostům pomáhá PhDr. Ivana Stehlíková, jejíž hudební vzdělání je zárukou kvalitní volby kulturních akcí, příjemné atmosféry v hotelové mediatéce a citlivé dramaturgie hudební produkce v hotelovém atriu, jehož dominantou je koncertní křídlo z produkce nejstaršího výrobce klavírů ve střední Evropě firmy PETROF.

zjistit obsazenost

ROOM

available from €225

Přednosti hotelu

Nepřehlédněte

Připojte se k odběru novinek

Praha --:--:--

(+420) 225 334 111